Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. Marianna Kotowska-Jelonek, prof. PŚk ico_bud_c_30px 2.20 ico_tel_30px 41 34-24-435 ico_mail_30px mjelonek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 15:30-17:00

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Beata Sarnecka ico_bud_c_30px 4.03 ico_tel_30px 41 34-24-282 ico_mail_30px skwzimk@tu.kielce.pl

 


Zakład Ekonomii i Polityki Gospodarczej

Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Oleksandr Oksanych ico_bud_c_30px 2.14 ico_tel_30px 41 34-24-296 ico_mail_30px oksanycz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek (nieparzysty) 9:30-11:00, środa (parzysty) 13:15-14:45

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. Jerzy Stadnicki ico_bud_c_30px 2.13 ico_tel_30px 41 34-24-380 ico_mail_30px yurijs@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek (parzysty) 15:00-17:00, wtorek (parzysty) 7:45-9:45

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr Dorota Miłek ico_bud_c_30px 2.05 ico_tel_30px 41 34-24-219 ico_mail_30px dorothy@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 11:30-13:00
dr Paulina Nowak ico_bud_c_30px 2.30 ico_tel_30px 41 34-24-360 ico_mail_30px pnowak@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa (nieparzysty) 10:00-11:30, środa (parzysty) 13:10-14:40

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr Ilona Dziedzic-Jagocka ico_bud_c_30px 4.26a ico_tel_30px 41 34-24-308 ico_mail_30px i.dziedzic@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:
dr Anna Żyła ico_bud_c_30px 2.27 ico_tel_30px 41 34-24-360 ico_mail_30px  azyla@tu.kielce.pl
Konsultacje: piątek 13:15-14:45

 


Zakład Finansów i Rachunkowości

 

Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. Marianna Kotowska-Jelonek, prof. PŚk ico_bud_c_30px 2.20 ico_tel_30px 41 34-24-435 ico_mail_30px mjelonek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 15:30-17:00

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. Jan Bednarczyk, prof. PŚk ico_bud_c_30px 2.19 ico_tel_30px 41 34-24-764 ico_mail_30px jan.bednarczyk@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek (nieparzysty) 11:00-13:00

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr Paweł R. Kozubek ico_bud_c_30px 2.05 ico_tel_30px 41 34-24-219 ico_mail_30px p.kozubek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 11:30-13:00
dr Edyta Piątek ico_bud_c_30px 4.26 ico_tel_30px 41 34-24-196 ico_mail_30px epiatek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 11:20-12:20
dr Katarzyna Brzozowska-Rup ico_bud_c_30px 2.27 ico_tel_30px 41 34-24-694 ico_mail_30px krup@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa (nieparzysty) 17:10-18:40, czwartek (parzysty) 11:40-13:10

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr Tomasz Banasik ico_bud_c_30px 4.26 ico_tel_30px 41 34-24-196 ico_mail_30px skarb@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek 11:40-13:10
dr Daria Moskwa-Bęczkowska ico_bud_c_30px 4.05 ico_tel_30px 41 34-24-686 ico_mail_30px dariam@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 11:40-13:10
mgr Milena Jasztal ico_bud_c_30px 4.10 ico_tel_30px 41 34-24-371 ico_mail_30px mjasztal@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 11:20-12:50
mgr Dorota Bochnacka ico_bud_c_30px 4.10 ico_tel_30px 41 34-24-371 ico_mail_30px dbochnacka@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 9:50-11:20
mgr Bartłomiej Szymczyk ico_bud_c_30px 4.10 ico_tel_30px 41 34-24-371 ico_mail_30px bszymczyk@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek (parzysty) 9:30-11:00, wtorek (nieparzysty) 13:30-15:00